امروز چهارشنبه, 22 مرداد 1399 - Wed 08 12 2020

منو

پاکسازی کامل مناطق مرزی شمال‌غرب و غرب کشور از وجود تروریست‌ها

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تمامی مناطق مرزی شمال‌غرب و غرب کشور که مسئولیت آن با نیروی زمینی سپاه می‌باشد از لوث وجود تروریست‌ها پاکسازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری «جغرافیای سیاسی» به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم آغاز سال جدید در جمع فرماندهان، مسئولین و کارکنان این نیرو، اظهار داشت: عملیات‌های رزمی گسترده و اقدامات مهندسی خارق العاده‌ای که در چند سال اخیر در شمال‌غرب، غرب و جنوب شرق کشور توسط نیروی زمینی سپاه صورت گرفت به برقراری امنیت پایدار و استقرار در مرزهای جمهوری اسلامی ایران ختم شد. این اقدام بزرگ با دلاوری رزمندگان ما به منصه ظهور رسید.
وی افزود: امروز با افتخار اعلام می‌کنیم که در نتیجه مجاهدت‌ها و جانفشانی‌های شهدای عزیز و رزمندگان جان بر کف اسلام، تمامی مناطق مرزی شمال‌غرب و غرب کشور که مسئولیت آن با نیروی زمینی سپاه می‌باشد از لوث وجود تروریست‌ها پاکسازی شده و رزمندگان ما در این مناطق حضور دائمی دارند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه تأکید کرد: پروژه عظیم انتقال برق فشار قوی و فیبر نوری به ارتفاعات صعب‌العبور مرزی که موجب ارتقای ضریب امنیت و فراهم شدن زمینه‌‌های رفاهی و فنی برای استقرار رزمندگان به‌ویژه در شرایط سخت زمستانی در منطقه خواهد شد توسط متخصصین و کارکنان نیروی زمینی سپاه در سال گذشته به‌حول و قوه الهی انجام شد که دستیابی به این توفیقات، ارزشمند است.
سردار پاکپور در پایان با تأکید بر اینکه نیروی زمینی سپاه می‌تواند در تحقق شعار سال 95 همچون عرصه‌ها و بخش‌های دیگر مؤثر عمل کند، گفت: شاید بسیاری بگویند رسالت اجرای شعار سال به‌عهده نهادهای اجرایی کشور باشد، اما توجه به اقتصاد مقاومتی در همه عرصه‌ها یک اصل مهم است و ما با نگهداری و مراقبت مناسب از تجهیزات، امکانات و ادوات نظامی می‌توانیم در این راستا قدم مؤثری در جهت تحقق این مهم که از منویات فرمانده معظم کل قوا (مد ظله العالی) است برداریم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد