امروز دوشنبه, 05 اسفند 1398 - Mon 02 24 2020

منو

من و همسرم ۳۸ سال در نظام مجانی کار کرده‌ایم

نماینده مردم اصفهان در صحن علنی مجلس از همسرش تشکر ویژه کرد و گفت: در ۵ دوره نمایندگی‌ام تاخیر و مرخصی نداشته‌ام و بنده و خانم اخوان در این ۳۸ سال در نظام مُفتی کار کرده‌‌ ایم.

به گزارش پایگاه خبری «جغرافیای سیاسی» به نقل از خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن کامران دانشیار جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران و نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور گفت: در ۵ دوره نمایندگی‌ام تاخیر و مرخصی نداشته‌ام و بنده و خانم اخوان در این ۳۸ سال در نظام مُفتی کار کرده‌‌ و حقوق معلمی دریافت کرده‌ایم.
وی ادامه داد: من مدیون خانم اخوان هستم و از ایشان تشکر ویژه دارم که بدون ادعا خانم هستند. ایشان در سفری که به خارج از کشور داشت حق ماموریت دریافت نکرد.
نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه کسانی که پشت سرم صحبت کردند را حلال می‌کنم، اظهار داشت: مجلس دهم برای عاقبت به خیری باید قانون اساسی و فرامین رهبری را اجرا کند.
وی تصریح کرد: در این چند سال تنها برای تصویب قوانین در راستای کمک به محرومان تلاش کردم.
دکتر کامران همچنین از کارکنان مجلس به ویژه رانندگان تشکر کرد و گفت: در این ۳۸ سال در ناهار، شام و افطاری هیچ سازمان و نهادی حضور نیافتم و با آن لحاف و تشکی که آمده‌ام، برمی‌گردم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد