امروز چهارشنبه, 22 مرداد 1399 - Wed 08 12 2020

منو

مراکز اصلی استقرار تروریست‌ها در شمال عراق است

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: با توجه به استقرار مراکز اصلی این تروریست ها در شمال عراق، در صورت عدم عمل به تعهدات خود و مبنی بر جلوگیری از تحرک و اقدامات ضدامنیتی عقبه آنها در هر نقطه و منطقه ای باشد مورد هدف قرار خواهند گرفت.

به گزارش پایگاه خبری «جغرافیای سیاسی»، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از اراده برخورد قاطع نیروی زمینی سپاه با گروهک‌های مسلح وتروریست در مناطق مرزی کشور خبر داد و گفت: ضمن برخورد شدید با حضور و تردد تروریست های مسلح، مراکز استقرار آنها در هر نقطه ای مورد هدف قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به درگیری نیروهای توانمند قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) با این تروریست‌ها در مناطق مرزی شمالغرب کشور اظهار داشت: همانگونه که در اطلاعیه این قرارگاه آمده است درگیری بین رزمندگان این قرارگاه با تروریست‌های مسلح منجر به کشته شدن تعدادی زیادی از عناصر تروریست از جمله چند نفر از مسئولین و فرماندهان آنان شد که به تحریک کشورهای مرتجع اقدام به این تعرض کرده بودند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: با توجه به استقرار مراکز اصلی این تروریست‌ها در شمال عراق، در صورت عدم عمل به تعهدات خود مبنی بر جلوگیری از تحرک و اقدامات ضدامنیتی، عقبه آنها در هر نقطه و منطقه‌ای باشد مورد هدف قرار خواهند گرفت.
سردار پاکپور در پایان افزود: رزمندگان شجاع اسلام به فضل الهی ضمن اشراف کامل در کلیه تحرکات تروریست های متجاوز، با همکاری و همراهی هموطنان مناطق مرزی و نیروهای فداکار بومی منطقه پاسخ قاطع و فوری در هر نقطه‌ای به شرارت‌های آنها خواهند داد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد