امروز یکشنبه, 13 فروردين 1402 - Sun 04 02 2023

منو

حمایت مالی "ستاد مبارزه با مواد مخدر" از پایان نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی

به گزارش پایگاه خبری «جغرافیای سیاسی»، ستاد مبارزه با مواد مخدر در فراخوانی با معرفی اولویت‌‌های پژوهشی خود برای حمایت مالی از انجام پایان نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در محورهای مختلف مرنبط با موضوع مواد مخدر اعلام آمادگی کرد. دانشجویان رشته جغرافیای سیاسی در صورت تمایل می‌توانند برخی محورهای مرتبط با این رشته را انتخاب کنند.

در بخشی از متن فراخوان معرفی اولویت‌های پژوهشی آمده است:
محققان، پژوهشگران و اساتيد محترم:
در راستاي بند دهم سياست‌هاي كلي مبارزه با مواد مخدر، ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در مورخ 10/7/85 مبني بر «توسعه مطالعات و پژوهشهاي بنيادي، كاربردي و توسعه‌اي در امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردان و پيشگيري و درمان معتادن با تكيه بر دانش روز دنيا و استفاده از ظرفيت علمي و تخصصي كشور» بدينوسيله عناوين اولويت هاي پژوهشي حوزه هاي مختلف ستاد مبارزه با مواد مخدر اعلام مي‌شود. انتظار مي رود كليه مراكز علمي و دانشگاهي با بهره گيري از ظرفيت هاي معنوي و مادي از اولويت هاي پژوهشي زير به عنوان همكاري پژوهشي مشترك اقدام تا شاهد سهيم شدن مراكز دانشگاهي كشور در پيشبرد اهداف امر مقدس مبارزه با مواد مخدر و مهار اين پديده خانمان برانداز باشيم. فرصت را مغتنم شمرده و آمادگي دفتر تحقيقات و آموزش دبيرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر را براي هرگونه همكاري و تعامل اعلام مي دارد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر به بخش "دفتر تحقیقات و آموزش" ستون سمت راست پرتال ستاد مبارزه با مواد مخدر به آدرس زیر مراجعه فرمائید.

ستاد مبارزه با مواد مخدر

فرم، شیوه‌نامه و اولویت‌های پژوهشی در پیوست خبر قابل دریافت است

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید