امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

دکتر قالیباف: حاضرم طی چند سال مشکل آلودگی هوای تهران را حل کنم

شهردار تهران گفت: من داوطلب انجام این کار نیستم اما تمام قد در خدمت هر فردی که بخواهد اجرای آن را به عهده گیرد قرار می‌گیرم اگر هم کسی پیدا نشود به عنوان شهردار تهران حاضرم این مسئولیت را بپذیرم و طی چند سال رفته رفته به روزهای پاک هر سال بیفزایم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2580

خلاصه‌ نتایج همایش "تمرکزدایی و ساماندهی پایتخت" تقدیم رهبر معظم انقلاب شد

دبیر علمی همایش خبر داد: خلاصه 15 صفحه‌ای از دستاوردهای همایش سال گذشته با عنوان "تمرکزدایی و ساماندهی پایتخت" توسط دکتر صفوی، دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری به  محضر ایشان ارسال شد و برای دیگر مسئولان نیز ارسا ل گردید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3944

دکتر صفوی از راه‌اندازی دبیرخانه دائمی ساماندهی تهران در دانشگاه تربیت مدرس خبر داد

دبیر همایش "ساماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه شهر تهران" با اعلام خبر ایجاد دبیرخانه دائمی ساماندهی تهران در دانشگاه تربیت مدرس افزود:‌ برای این کار به همکاری استانداری تهران برای بیان مشکلات و اعلام وضعیت موجود و نیازهای مطلوب نیاز است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2722

تاکید استاندار تهران بر بهره‌مندی حداکثر از همایش ساماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه تهران

سيدحسين هاشمي گفت: دستگاه‌هاي اجرايي استان تهران بايد به منظور استفاده از فرصت برگزاري همايش ساماندهي سياسي فضا و اداره بهينه شهر تهران وارد شوند تا حداكثر بهره‌مندي از آن حاصل شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2449

نشست هماهنگی مسئولان همایش"ساماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه شهر تهران" با استاندار تهران

نشست هماهنگی مسئولان برگزاری همایش "ساماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه شهر تهران" با حضور دبیر همایش و استاندار تهران برگزار شد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2415

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید