امروز یکشنبه, 13 فروردين 1402 - Sun 04 02 2023

منو

تاکید استاندار تهران بر بهره‌مندی حداکثر از همایش ساماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه تهران

سيدحسين هاشمي گفت: دستگاه‌هاي اجرايي استان تهران بايد به منظور استفاده از فرصت برگزاري همايش ساماندهي سياسي فضا و اداره بهينه شهر تهران وارد شوند تا حداكثر بهره‌مندي از آن حاصل شود.

 به گزارش پایگاه خبری «جغرافیای سیاسی» به نقل از روابط عمومی همایش "ساماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه شهر تهران"، سيدحسين هاشمي استاندار تهران در نشست هماهنگی برگزاری همایش که 17 آذرماه در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به اينكه طرح ساماندهي سياسي فضا و اداره بهينه شهر تهران با همكاري دانشگاه تربيت مدرس و هدايت دکتر صفوي آغاز شده است گفت: ‌دانشگاه به عنوان بازوي مشورتي در اداره امور شناخته مي‌شود به طوري كه در دنيا دانشگاه‌ها بازوان قوي كمك رسان براي دستگاه‌هاي دولتي هستند .

وي افزود: ‌برگزاري همايش ساماندهي و اداره بهينه شهر تهران را به فال نيك مي‌گيريم زيرا اين موضوع به عنوان دغدغه‌هاي جدي براي همه كساني است كه در استان تهران زندگي مي‌كنند.

استاندار تهران با بيان اينكه همه دستگاه‌هاي اجرايي يك هفته فرصت دارند تا نگاه و پيشنهاد پروژه‌ای خود را براي اين همايش منعكس كنند گفت:‌ پروژه‌هايي كه تاكنون از سوي دانشگاه‌ها براي اجرا در استان تهران پيشنهاد شده است با اصولي همچون محيط زيست سازگاري دارد.

وي ادامه داد: ‌در موضوع اداره فاضلاب تهران دانشگاه‌ها خوب وارد شده‌اند و اين همكاري به دستاوردهاي خوبي رسيده است.

هاشمي بهره‌مندي از توان دانشگاه‌ها در اداره امور استان را مهم برشمرد و تصريح كرد: ‌تلاش براي شناسايي هويت تاريخي تهران اصل مهمي است زيرا خيلي از تهراني‌ها هنوز آن طور كه بايد تهران را نمي‌شناسند در حالي كه استان تهران جذابيت‌هاي كمتري از ساير استان‌ها براي گردشگران ندارد.

استاندار تهران مسائلي همچون صنعت، معدن، كشاورزي گردشگري، آب و فاضلاب را از جمله موضوعاتي دانست كه با همكاري دانشگاه‌ها مديريت بهتري مي‌يابد.

وي با اشاره به لزوم ارايه طرح‌ها و پروژه‌هاي پخته و كارشناسي شده براي استان تهران از سوي دانشگاه‌ها افزود:‌ دستگاه‌هاي اجرايي استان تهران بايد به منظور استفاده از فرصت برگزاري همايش ساماندهي سياسي فضا و اداره بهينه شهر تهران وارد شوند تا حداكثر بهره‌مندي از آن حاصل شود.

پایان مطلب/

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید