امروز یکشنبه, 13 فروردين 1402 - Sun 04 02 2023

منو

دکتر صفوی از راه‌اندازی دبیرخانه دائمی ساماندهی تهران در دانشگاه تربیت مدرس خبر داد

دبیر همایش "ساماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه شهر تهران" با اعلام خبر ایجاد دبیرخانه دائمی ساماندهی تهران در دانشگاه تربیت مدرس افزود:‌ برای این کار به همکاری استانداری تهران برای بیان مشکلات و اعلام وضعیت موجود و نیازهای مطلوب نیاز است.

 

به گزارش پایگاه خبری «جغرافیای سیاسی» به نقل از روابط عمومی همایش "ساماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه شهر تهران"، دکتر سید یحیی صفوی در نشست هماهنگی برگزاری همایش که 17 آذرماه با حضور استاندار تهران در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به مشکلات جاری استان تهران و لزوم ساماندهی و اداره بهینه آن اظهار داشت: در مقیاس استانی، ملی و بین‌المللی، تهران به عنوان پیشانی و چهره جمهوری اسلامی ایران شناخته می‌شود، تلاش داریم تا با راهکارهای علمی و با دعوت از آنهایی که در مقیاس جهانی کارهای خوب و قابل قبولی انجام داده‌اند و استفاده از ظرفیت اساتید علوم مختلف دانشگاهی علاوه بر آنکه بر غنای این همایش بیفزائیم، به  نتایج روشنی برای اداره بهینه استان تهران برسیم.وی با اشاره به برگزاری سومین همایش سازماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه شهر تهران در هفدهم و هجدهم اسفندماه سال جاری گفت:‌ دغدغه اصلی ما موضوع ساماندهی تهران و چگونگی اداره این استان و حل مشکلات مردم است.

دبیر همایش سازماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه شهر تهران افزود:‌ لازم است استانداری تهران و دستگاه‌های مسئول دغدغه‌های خود را در حوزه‌های مختلف تهران در 10 سال آینده مطرح کند تا مشخص شود، چه پیش‌بینی‌هایی را باید برای ساماندهی تهران انجام دهیم.

دکتر صفوی با اشاره به اینکه دبیرخانه دایمی ساماندهی تهران در دانشگاه تربیت مدرس ایجاد شده است، گفت:‌ برای این کار به همکاری استانداری برای بیان مشکلات و اعلام وضعیت موجود و نیاز های مطلوب نیاز است.

این استاد جغرافیای سیاسی افزود: درخواست ما از استانداری تهران و دستگاه‌های ذیربط آن است که مطالعات خود طی چند سال گذشته را در اختیار اساتید محترم دانشگاهی قرار دهند، تا ضمن پرهیز از انجام مطالعات موازی، به یافته‌های علمی‌تری بر مبنای مطالعات صورت گرفته دست یابیم.

دبیر همایش سازماندهی سیاسی فضا و اداره بهینه شهر تهران در پایان  تاکید کرد:‌ اگر بتوانیم تهران را به یک شهر امن، آباد و با آسایش فراوان تبدیل کنیم می‌تواند به عنوان ام القرای جهان اسلام مطرح شود.

پایان مطلب/

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید